Блог

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масажРоль лімфатичної системи в організмі традиційно недооцінюють. Тільки в останні роки на цю “скромну трудівницю” почали звертати увагу – проводити симпозіуми, публікувати дослідження.

У чому ж її значення? Обмін речовин для організму відбувається всередині клітини та в міжклітинному просторі тільки в рідини. Її кількість та якість визначає роботу всіх систем організму, адже без живлення та виведення перероблених речовин жодна клітина не буде працювати гармонійно. Кров – “швидкий” транспорт нашого організму. За допомогою кровоносної системи поживні речовини та кисень доставляються “в регіони” та потрапляють у міжклітинний простір. Звідси клітина бере все необхідне та сюди ж виділяє відпрацьовані речовини. Частина їх потрапить в кровоносну систему, але більша кількість “утилізується” через лімфу. Це “система безпеки”, в якій, як у міській каналізації, є свої шлюзи та колектори. Тут всі потенційно небезпечні речовини та чужорідні мікроорганізми проходять кілька ступенів “очищення”.

Антистресовий масаж

Антистресовий масажНе секрет, що від стресу страждають всі системи організму, запускаються процеси передчасного старіння та хронізації запальних захворювань, знижується імунітет.

Кожен з нас щодня піддається стресу в різних його проявах: проблеми на роботі, в сім’ї, фізична та емоційна втома. Ні для кого не секрет, що все це не проходить безслідно – всі проблеми духовного характеру моментально відображаються на тілі людини: у вигляді м’язових блоків та затискачів. Завдання масажиста – оздоровити тіло клієнта на всіх рівнях, усунути наявні проблеми та запобігти виникненню нових.

3D масаж тіла

3D масаж тіла3D масаж тіла – одна з найбільш ефективних та популярних ручних технік.

3Д масаж змушує працювати м’язи тіла, які зазвичай не активні, формуючи м’язовий каркас. Такий масаж покращує мікроциркуляцію, що дозволяє відносити його до терапевтичних процедур.

Вплив на нервові закінчення та лімфатичну систему забезпечує надходження крові, кисню та мінералів. Результат 3D масажу видно після першої процедури. Масажний комплекс формує м’язову пам’ять, посилюючи та закріплюючи ефект – більш підтягнуте, струнке тіло.

Слідство зайшло в глухий кут?

Вправа з арт-терапії: Вигадай казкуВигадати казку – дуже гарна вправа в АРТ-терапії. Вам потрібно знайти причину дивної поведінки дитини, її переживань або занепокоєння? Або вам не вдається встановити високу ступінь довіри, коли «слідство зайшло в глухий кут» – можна запропонувати дитині вигадати казку.

Шановні, батьки, колеги, вчителі! Казка – це безпечний чарівний дитячий символ, тому зазвичай не викликає опору та відмови. Вигадування власної казки передбачає повну свободу творчості: будь-який час, будь-які герої, будь-які події. Але в цьому і є складність для арт-терапевта, батьків: завдання нестандартне, результат непередбачуваний, інтерпретація в значній мірі залежить від досвіду та інтуїції.

АРТ-терапія – це невід’ємна частина успіху в житті будь-якої людини

АРТ-терапія - це невід'ємна частина успіху в житті будь-якої людини«Як у вивченні інших мов, арт-терапевт – це якийсь знавець майже іноземної для вас мови образів, почуттів.»
«Дивно розшифрувати те, що раніше було приховано, таке маленьке диво прагматичного світу.»

Навіщо ми так любимо все аналізувати та розуміти принцип дії – для того, щоб мати можливість робити усвідомлений вибір, адже так? Арт-терапією прийнято називати один з методів психотерапії, хоча багато видів діяльності людини можуть виконувати ті ж завдання.

Завдання перше – антистресове, коли глобальна або особиста драма може надовго вивести людину з ресурсного стану. АРТ тут, як правило, забере пальму першості серед інших методик.

Арт-терапія: знайомство з собою справжнім

Арт-терапія: знайомство з собою справжнімВи ніколи не замислювалися чому діти так люблять малювати? На листочку паперу вони створюють цілі світи, в яких є, хоробрі лицарі та страшні дракони, попелюшки та принцеси, рожеві слони та багаторукі велетні. Насправді ж такий малюнок – проекція їх несвідомого. І уважна мама, дивлячись на створений її дитиною шедевр, зможе зрозуміти багато: вона веселиться або сумує, радіє або страждає, дізнається, про що вона мріє або до чого прагне.

Як подолати недорікуватість?

Як подолати недорікуватість?— Я багато читаю, але мова моя недорікувата. Ще я боюся виступати на публіці, навіть вірші, вивчені напам’ять, не можу розповідати. Що зробити, щоб змінити це?

— Для цього потрібні сила волі та бажання! Отже, про все по черзі!

Пограйте самі з собою в таку гру. Візьміть найпростіші поняття: пальто, журнал, корзина, рюкзак. І дайте їм визначення. Пальто – що це таке? Як пояснити це слово іноземцю, наприклад? А потім перевірте себе по тлумачному словнику. Ця гра розвине мислення.

Мануальна терапія

Мануальна терапія

Мануальна терапія – це набір прийомів фізичного впливу, спрямованих на лікування захворювань хребта та суглобів, а також порушень, пов’язаних з ними.

Важливо пам’ятати, що медична освіта для мануального терапевта обов’язкова.

Мануальні терапевти Центру здоров’я, краси та успіху The Vesnina Group – це лікарі, які мають великі знання та досвід в травматології, ортопедії, неврології, остеопатії та вміло використовують прийоми мануальної терапії для відновлення функцій хребта. Право займатися таким видом терапії підтверджується спеціальним сертифікатом.

Під час сеансу мануальної терапії лікарі використовують “м’які” методи лікування, міофасціальну мануальну техніку, які добре поєднуються з такими методами лікування, як масаж и остеопатія.

Ортопедія, травматологія, остеопатія

Знижка 10% на масаж та безкоштовна консультація лікаря ортопеда – травматолога та остеопата при покупці курсу від 5 масажів!

Консультація лікаря ортопеда – травматолога та остеопата перед курсом масажу необхідна для визначення показань та протипоказань до проведення масажу.
У разі виявлення протипоказань до сеансів масажу надається знижка 20% на консультацію лікаря ортопеда – травматолога та остеопата.

Лікар ортопед-травматолог та остеопат

Під час консультації лікар ортопед – травматолог та остеопат Центру здоров’я, краси та успіху The Vesnina Group:

  • Вислухає ваші скарги, з’ясує, які у вас є хронічні захворювання.
  • Проведе загальний та неврологічний огляд.
  • Складе для вас індивідуальний план обстеження, лікування та профілактики захворювань.
  • У разі необхідності призначить додаткові дослідження, консультації суміжних фахівців.
  • При необхідності призначить курс остеопатії, мануальної терапіїкінезіотерапії, масажу, які в більшості випадків ви зможете почати в той же день.

Тверда мозкова оболонка – Остеопатія та Краніосакральна терапія

Тверда мозкова оболонкаОдна з головних структур, з якої працює Остеопат та Краніосакральний терапевт.

Тверда мозкова оболонка (ТМО, dura mater) – фіброзна тканина, яка огортає, як “мішок” головний, спинний мозок та спинномозкову рідину (ліквор). Таким чином не дозволяє поширитися ліквору в навколишнє середовище заздалегідь, тому що він виконує важливі функції в організмі. ТМО є пластичною, гнучкою та в міру розтяжною оболонкою, що нагадує форму головастика. За рахунок таких якостей дана структура є цілісною та заснована на динамічній рівновазі. Завжди зберігається баланс, якщо в одному місці відбувається перерозтягнення її, то в іншому навпаки стиснення. Саме за рахунок цього принципу чуйні руки остеопата можуть виявити “дисфункцію” в конкретному місці та усунути її за рахунок сили самої людини (організм – система, що самовідновлюється).