Блог

Масаж обличчя, в чому особливість

Масаж обличчя, в чому особливість

Масаж обличчя – це не просто процедура коли фахівець “мне” ваше обличчя і у вас від цього зникають зморшки і підтягується лице. Іноді від недбалого ставлення може стати і гірше, тому з обличчям слід обходиться як з Маленькою дитиною: дуже дбайливо і акуратно. А ще часто починати слід в першу чергу не з самого обличчя, а все, що знаходиться нижче (шия, грудна клітка, область між лопаток, плечовий пояс, руки і це як мінімум). Тому що набряклість, погіршення кольору обличчя, обвислість щік – це ознаки погіршення циркуляції крові і лімфи, судини, в яких все тече проходять до голови і обличчя через дані ділянки тіла. Також і з м’язовою системою, яка контролюється нервовою та фасціальною системами, слід працювати з великою областю тіла, що принесе більш повний та глибокий вплив.

Підвищення особистої ефективності (АРТ-КОУЧІНГ)

Підвищення особистої ефективності (арт-коучінг)Арт-терапія, яка в буквальному сенсі розуміється, як лікування мистецтвом, з’явилася в 1938 році, завдяки художнику Адріану Хіллу. Він використовував арт-терапію для лікування туберкульозних хворих. Згодом арт-терапія отримала більш широке застосування.

Грунтувалася вона на образотворчому мистецтві, але пізніше до неї приєдналичя: музика, танці, казки, драма, глина і багато інших. Вона дозволяє підвищувати самооцінку, творчі здібності, концентрує увагу на відчуттях та почуттях, дає можливість підвищити особисту ефективність. А для досягнення більшого ефекту був створений арт-коучінг.

Арт-коучінг являє собою метод, в основу якого увійшли коучінг та арт-терапія. Завдяки такому злиттю, цей метод став універсальним для людей з різним світосприйняттям, адже він дозволив об’єднати в собі творчий та логічний підхід до вирішення завдань.

Остеопатія та спорт

Остеопатия и спортВсе частіше до послуг остеопатів звертаються провідні спортсмени світу. І дуже радісно те, що сучасна медицина розвивається не тільки за рахунок фармацевтики і унікального технічного обладнання, а й за рахунок знань людей про себе: своє тіло, психіку і в загальному сенсі, про саму природу людини.

Професія спортсмена грунтується на русі: це люди з колосальною фізичною підготовкою, що орієнтуються на життя в постійному русі. Для них спорт, це не просто спосіб отримання задоволення і підтримки себе в хорошій фізичній формі. Це їхнє життя.

Люди жодної іншої професії так не цінують своє тіло, як спортсмени. Саме їм необхідно бути в максимальній формі до початку змагань. І так важливо швидко відновитися після травми, щоб продовжити тренування, прийти в форму. Але на жаль, не кожен може повністю відновитися і вийти на свій колишній рівень підготовки. І часто справа не в “фізиці”.

Професійні хвороби фрілансерів

Професійні хвороби фрілансерівЯк і офісний працівник, фрілансер проводить дуже багато часу за монітором в одній позиції. Тому професійні хвороби фрілансерів та офісників дуже схожі. Частіше страждають органи зору, суглоби, також виявляються збої в серцево-судинній та в травній системі. Поступово можуть додатися і зрушення психоемоційного характеру.

Так що доводиться самому шукати замовлення, доходи вкрай нестабільні, невизначеність робочого розпорядку, всі рішення потрібно також приймати самому, існує ризик натрапити на шахраїв, то і виникає нервовий розлад, депресія або емоційний стрес.

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масажРоль лімфатичної системи в організмі традиційно недооцінюють. Тільки в останні роки на цю “скромну трудівницю” почали звертати увагу – проводити симпозіуми, публікувати дослідження.

У чому ж її значення? Обмін речовин для організму відбувається всередині клітини та в міжклітинному просторі тільки в рідини. Її кількість та якість визначає роботу всіх систем організму, адже без живлення та виведення перероблених речовин жодна клітина не буде працювати гармонійно. Кров – “швидкий” транспорт нашого організму. За допомогою кровоносної системи поживні речовини та кисень доставляються “в регіони” та потрапляють у міжклітинний простір. Звідси клітина бере все необхідне та сюди ж виділяє відпрацьовані речовини. Частина їх потрапить в кровоносну систему, але більша кількість “утилізується” через лімфу. Це “система безпеки”, в якій, як у міській каналізації, є свої шлюзи та колектори. Тут всі потенційно небезпечні речовини та чужорідні мікроорганізми проходять кілька ступенів “очищення”.

Антистресовий масаж

Антистресовий масажНе секрет, що від стресу страждають всі системи організму, запускаються процеси передчасного старіння та хронізації запальних захворювань, знижується імунітет.

Кожен з нас щодня піддається стресу в різних його проявах: проблеми на роботі, в сім’ї, фізична та емоційна втома. Ні для кого не секрет, що все це не проходить безслідно – всі проблеми духовного характеру моментально відображаються на тілі людини: у вигляді м’язових блоків та затискачів. Завдання масажиста – оздоровити тіло клієнта на всіх рівнях, усунути наявні проблеми та запобігти виникненню нових.

3D масаж тіла

3D масаж тіла3D масаж тіла – одна з найбільш ефективних та популярних ручних технік.

3Д масаж змушує працювати м’язи тіла, які зазвичай не активні, формуючи м’язовий каркас. Такий масаж покращує мікроциркуляцію, що дозволяє відносити його до терапевтичних процедур.

Вплив на нервові закінчення та лімфатичну систему забезпечує надходження крові, кисню та мінералів. Результат 3D масажу видно після першої процедури. Масажний комплекс формує м’язову пам’ять, посилюючи та закріплюючи ефект – більш підтягнуте, струнке тіло.

Слідство зайшло в глухий кут?

Вправа з арт-терапії: Вигадай казкуВигадати казку – дуже гарна вправа в АРТ-терапії. Вам потрібно знайти причину дивної поведінки дитини, її переживань або занепокоєння? Або вам не вдається встановити високу ступінь довіри, коли «слідство зайшло в глухий кут» – можна запропонувати дитині вигадати казку.

Шановні, батьки, колеги, вчителі! Казка – це безпечний чарівний дитячий символ, тому зазвичай не викликає опору та відмови. Вигадування власної казки передбачає повну свободу творчості: будь-який час, будь-які герої, будь-які події. Але в цьому і є складність для арт-терапевта, батьків: завдання нестандартне, результат непередбачуваний, інтерпретація в значній мірі залежить від досвіду та інтуїції.

АРТ-терапія – це невід’ємна частина успіху в житті будь-якої людини

АРТ-терапія - це невід'ємна частина успіху в житті будь-якої людини«Як у вивченні інших мов, арт-терапевт – це якийсь знавець майже іноземної для вас мови образів, почуттів.»
«Дивно розшифрувати те, що раніше було приховано, таке маленьке диво прагматичного світу.»

Навіщо ми так любимо все аналізувати та розуміти принцип дії – для того, щоб мати можливість робити усвідомлений вибір, адже так? Арт-терапією прийнято називати один з методів психотерапії, хоча багато видів діяльності людини можуть виконувати ті ж завдання.

Завдання перше – антистресове, коли глобальна або особиста драма може надовго вивести людину з ресурсного стану. АРТ тут, як правило, забере пальму першості серед інших методик.

Арт-терапія: знайомство з собою справжнім

Арт-терапія: знайомство з собою справжнімВи ніколи не замислювалися чому діти так люблять малювати? На листочку паперу вони створюють цілі світи, в яких є, хоробрі лицарі та страшні дракони, попелюшки та принцеси, рожеві слони та багаторукі велетні. Насправді ж такий малюнок – проекція їх несвідомого. І уважна мама, дивлячись на створений її дитиною шедевр, зможе зрозуміти багато: вона веселиться або сумує, радіє або страждає, дізнається, про що вона мріє або до чого прагне.