Школа остеопатії

Школа остеопатії

Якщо вчитися, то у кращих

vesnin-osteopat

Ми готуємо потрібних суспільству професіоналів високого рівня, які зможуть швидко і ефективно вирішувати поставлену перед ними задачу – допомагати людям. Остеопатія – це природний шлях до здоров’я. Шлях до підвищення якості життя. Остеопатія – це майбутнє. Ми робимо все, щоб це майбутнє стало справжнім.

Веснін Володимир Вікторович,
директор Центру Здоров’я, Краси та Успіху
«The Vesnina Group»

Ласкаво просимо в Школу остеопатії!

school-osteopathy-logo-1school-osteopathy-logo-2school-osteopathy-logo-3logo-new-black-red-2

Всеукраїнська громадська організація «Остеопатія України»
Східно – Європейська школа остеопатії
Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group»

Проводить набір на теоретичну і практичну програму навчання за європейськими стандартами за напрямом «Остеопатія»

1000 годин навчання за 3 роки: по 1 триденному семінару в місяць. Лекції проходять на базі Центру Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group».
Також передбачені додаткові семінари по анатомії та фізіології людини. В кінці кожного семінару видається іменний сертифікат, а в кінці навчання ви отримуєте диплом Східно-Європейської школи остеопатії.

Навчання буде цікаво лікарям різного профілю, реабілітологам, масажистам, інструкторам йоги, тренерам, спортсменам, а також всім людям, які цікавляться і небайдужим до свого здоров’я.
Практична та теоретична підтримка в міжсесійний період.

Чи доводилося вам замислюватися над здобуттям якогось універсального інструменту для вирішення фізіологічних та психоемоційних проблем?

Чи близький вам принцип «Все в організмі взаємопов’язане»?

Чи знайоме вам відчуття безпорадності перед «незначними» (на думку дільничного терапевта) проблемами: головним болем, втомою, апатією, вагою в шлунку, сезонною алергією, поганим сном?

Чи цікавлять вас маловідомі в Україні, але, поширені на Заході, ефективні та прості методики лікування хвороб?

Чи відчуваєте ви постійний професійний «голод», нестерпне бажання розширити свій кругозір та розсунути сферу інтересів?

Багато фахівців (лікарі, психологи, мануальні терапевти, масажисти, психотерапевти) відповідають на ці питання позитивно. Та, тим не менш, зберігають консервативність поглядів, підтримуючи традиційні, перевірені часом методики. Звичайно, вони працюють добре та рано чи пізно приносять результат. Але, що ви скажете, якщо вже завтра конкуренти зможуть вирішити проблеми ваших пацієнтів швидше та ефективніше?

Не «застрявайте» на одному рівні!
Уникайте вузькості поглядів!
Вихід є: постійне навчання та вдосконалення.

Наші семінари – це:

  • 20% теорії та 80% практики. Учні освоюють техніки та методики на «живих» пацієнтах з реальними проблемами та діагнозами;
  • ми запрошуємо відомих іноземних фахівців (Росія, Великобританія), що раніше не практикували й не читали курси на Україні. Отримайте знання з перших рук: для вас свої секрети відкриють творці методик та ефективні практики;
  • інформація викладається доступною мовою, методики універсальні й прості в застосуванні. Ви не просто пробуєте, а засвоюєте протоколи, що дозволяють самостійно практикуватися та отримувати результат вже після перших сеансів;
  • викладачі володіють «синтетичними знаннями» – ключовими моментами передових сучасних методик. Розглядаючи проблему в комплексі, вони можуть запропонувати широкий спектр рішень та компетентно відповісти на всі ваші запитання;
  • навчання фінансово доступно: ціни на навчання на 50% нижчі, ніж в інших навчальних центрах України;
  • по закінченню семінару Ви отримуєте офіційний сертифікат.

Всеукраїнська громадська організація «Остеопатія Україна», діяльність якої спрямована на розвиток та інституалізацію остеопатії в Україні, створення професійної спільноти остеопатії, розвиток та поширення остеопатичної культури та знань, надання остеопатичної допомоги населенню України; а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, професійних, творчих, духовних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів.

Курси масажу в Харкові

Знаходимося за адресою:
м Харків, пр-т Московський 257, НДІ Кондиціонер, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), 8 поверх, офіс 808.

Виникли питання? – Телефонуйте!
096-272-38-46
066-872-64-09
093-743-56-99

Відгук випускника семінара: Остеопатичний масажВідгук Школа ОстеопатіїОтзыв на семинар Краниосакральная терапия - 1 уровеньОтзыв выпускника семинара Остеопатический массажОтзыв на семинар Остеопатический массажОтзыв выпускника семинара Остеопатический массаж

comments powered by HyperComments